سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

99/12/29
2:0 ص

ثبت درخواست برای تعمیر آیفون 

یکی از اقدامات تعمیر گوشی در البان تعمیر آیفون است. همانطور که می دانید گوشی های آیفون از لحاظ تعمیرپذیری امتیاز بالایی دارند و در طراحی و ساخت آنها این نکته بسیار مورد توجه است.
البان با استفاده از تخصص و مهارت تکنسین های خود که در این زمینه تحصیلات و تجربه کاری فراوان دارند انواع مشکلات گوشی های آیفون را حل می کند. تعمیر آیفون به صورت کاملا حرفه ای با بهترین قطعات انجام می شوند و این تعمیرات دارای یک تا سه ماه گارانتی تعمیرات نیز هستند.
با توجه به اینکه شرکت اپل در ایران نمایندگی رسمی ندارد، شرکت های زیادی اقدام به تعمیرات آیفون می کنند و همینطور تعمیرکاران زیادی نیز هستند که این کار را می کنند. اما باید توجه داشته باشید، که هیچکدام نمایندگی رسمی اپل یعنی اپل سنتر نیستند.
اما شرکت های گارانتی کننده مجبور هستند مشکل گوشی هایشان را در طول مدت گارانتی شان حل کنند.

انواع مشکلات آیفون چه هستند؟

با توجه به سابقه درخشان البان و تعمیرات و درخواست های زیادی که رسیدگی شده است، می توانیم انواع مشکلات آیفون را به صورت زیر دسته بندی کنیم.

باتری موبایل آیفون 

گوشی های آیفون عمدتا سخت افزار خوبی دارند و شرکت اپل نیز تا چند سال نیز از آنها پشتیبانی کرده و حتی به روز رسانی های جدید نیز برای آنها ارائه می دهد. به عنوان مثال آیفون 6اس که مربوط به پنج سال پیش است، به روز رسانی iOS 14.4 را دریافت کرده است.
بنابراین معمولا گوشی هایی هستند که اگر ضربه نخورند عمر طولانی خواهند داشت و با توجه به نوع سیستم عامل آنها، عملکردشان خیلی ضعیف نخواهد شد. اما باتری آیفون قسمتی از گوشی است که بهرحال خراب خواهد شد.
در تعویض باتری آیفون باید به این نکته توجه داشت که قطعات اصلی به عنوان اینکه خود اپل تولید کرده وجود ندارند. شرکت های زیادی باتری تولید می کنند و مهم این است که باتری تعویضی شما حتما دارای گارانتی حداقل یک ماهه باشد تا فرصت تست کردن آن را داشته باشید.
مجموعه البان با ارائه باتری های تقویت شده، این امکان را برایتان فراهم می کند تا یک باتری قوی تر از مدل اصلی روی گوشی داشته باشید و عملکرد آن نیز قوی تر از ابتدای کارش باشد. علاوه بر این، این باتری ها دارای گارانتی و مهلت تست سه ماهه نیز هستند!

ال سی دی آیفون 

دومین مورد از لحاظ فراوانی، خراب شدن ال سی دی آیفون است. این خراب شدن معمولا با ضربه پیش یا ریختن مایعاتی نظیر آب و الکل پیش می آید. تا قبل از آیفون ده یا همان آیفون ایکس، گوشی های آیفون دارای صفحه نمایش های معمولی و نسبتا ارزانی بودند.
اما از آیفون ده به بالا، با بیشتر شدن کیفیت صفحه نمایش، بالطبع قیمت آنها نیز بالا رفت و بنابراین هزینه تعویض آنها نیز بسیار زیاد می شود.
متاسفانه برخی از تعمیرکاران از قطعات نامرغوب استفاده می کنند و یا قطعات دست دوم را به عنوان قطعه اصلی و با قیمتی بسیار بالا به مشتریان خود می فروشند. صفحه نمایش آیفون می تواند یکی از حالات شرکتی، روکاری و یا بازاری باشد.
صفحه نمایش روکاری، یعنی از روی یک گوشی آیفون دیگر باز شده و برای موبایل شما مورد استفاده قرار می گیرد. اگر سالم باشند و رنگشان زرد نشده باشد و خط و خش نداشته باشند، گزینه خوبی محسوب می شوند اما باید تمام این موارد را در مورد آنها بررسی نمود.
نوع دیگر نوع شرکتی سرویس پک است که بهترین کیفیت صفحه نمایش های بازار محسوب می شوند. در تعمیر آیفون قطعات خیلی مهم هستند و این قطعات شرکتی کیفیت بالایی دارند و بالطبع قیمتشان نیز بیشتر است.
قطعات بازاری و فیک نیز در رتبه بعدی قرار دارند که هم کیفیت بسیار پایینی دارند و هم قیمتشان پایین تر است. اما در میان آنها هم خوب و بد وجود دارد.
بنابراین هزینه تعویض ال سی دی آیفون بستگی زیادی به نوع قطعه به کار رفته دارد.

مشکلات نرم افزاری و به روز رسانی آیفون 

گوشی های آیفون از زبان فارسی پشتیبانی نمی کنند. تمام تنظیمات و بخش های آنها به زبان انگلیسی است و همین موضوع سبب می شود که کاربران به خوبی نتوانند از گوشی خود استفاده کرده و از تمام امکاناتش استفاده کنند.
نکته مهم بعدی به روز رسانی های آیفون است. گوشی های آیفون با توجه به اینکه فراوانی خاصی ندارند، معمولا به صورت همزمان و یکجا به روز رسانی دریافت می کنند اما هنگام کار ممکن است موضوعات زیادی پیش بیاید و باعث دردسر کاربران شود.
البان در بلاگ خود انواع پست های آموزشی رایگان برای مشکلات نرم افزاری و به روز رسانی آیفون نوشته و ارائه می کند و سوالات کاربران را نیز در همانجا پاسخ می دهند.
علاوه بر این، درخواست های نرم افزاری تعمیر آیفون به صورت تلفنی و با راهنمایی مشتری توسط خود او حل می شوند و هیچ هزینه ای نیز دریافت نمی شود.

اپل آیدی آیفون 

اپل آیدی در آیفون بسیار مهم است و متاسفانه اکثر کاربران آیفون به اهمیت آن واقف نیستند. اپل آیدی دارای امنیت بالایی است و امنیت بالایی به گوشی آیفون شما هم می دهد. خریدن اپل آیدی اولین و بزرگترین خطای بسیاری از کاربران آیفون است.
اگر شما به ایمیل اپل آیدی خود دسترسی نداشته باشید، درصورت فراموشی رمز آن، عملا امکان بهره مندی از امکانات گوشی را از دست خواهید داد و بعضا گوشی تان به یک وسیله به درد نخور تبدیل خواهد شد.
ساخت اپل آیدی یک کار بسیار ساده است که همه کاربران خودشان می توانند به سادگی آن را انجام دهند، البان نیز علاوه بر پست آموزشی، شما را در این امر راهنمایی خواهد کرد.

خراب شدن دکمه های آیفون 

در گوشی های آیفون دکمه های ولوم، پاور و در برخی مدل ها دکمه هوم وجود دارد. یک ضامن سایلنت کردن گوشی هم در کنارش قرار گرفته است. از آنجا که این دکمه ها به صورت مکانیکی کار می کنند، احتمال خراب شدنشان زیاد است.
خرابی این دکمه ها می تواند از مدار زیرشان باشد و یا خودشان مشکلی پیدا کرده باشند. باید حتما بررسی شوند تا در صورت نیاز سرویس یا تعمیر شوند.
دقت داشته باشید، در مورد دکمه های هوم، که اثر انگشت نیز روی آنها تعریف می شود، باید با دقت تعویض شوند. این حسگر اثر انگشت، فقط با سی پی یو  ی خود گوشی مناسب است و در صورتی که نیاز به تعویض پیدا کند، حتما باید اطلاعاتی از دکمه هوم قبلی روی دکمه هوم جدید منتقل شود، در غیر اینصورت حسگر اثر انگشت از کار می افتد.

تعمیر آیفون با البان 

اما اگر خدای ناکرده گوشی آیفون شما دارای هر گونه مشکلی شد، اصلا نگران نشوید. البان شما را کمک خواهد کرد. برای این منظور کافی است مدل آیفون خود را در همین صفحه انتخاب کنید و در صفحه بعدی نیز مشکل پیش آمده را تعیین کنید تا کارشناسان با شما تماس گرفته و راهنماییتان کنند.

مراحل تعمیر آیفون در البان 

1- وارد سایت البان شده و کاملا رایگان یک ثبت درخواست کنید. با چند کلیک ساده و در انتها وارد کردن نام و شماره تماستان درخواست شما ثبت می شود.
2- کارشناسان البان با شما تماس می گیرند و با پرسیدن تعدادی سوال و راهنمایی سعی می کنند مشکل شما را به خوب متوجه بشوند.
3- اگر مشکل نرم افزاری باشد و خودتان بتوانید مشکل را حل کنید، کارشناسان گام به گام راهنماییتان می کنند تا خودتان گوشی را تعمیر کنید.
4- اگر گوشی نیاز به کارهای بیشتر داشته باشد، تکنسین با شما هماهنگ می کند، یا در محل شما گوشی تعمیر می شود، یا گوشی خود را به کارگاه مرکزی ارسال می کنید و سپس بعد از تعمیر شدن برایتان برگردانده می شود.
5- نکته مهم این است که تا کاری روی گوشی شما انجام نشود، هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد. هزینه ها هم کاملا مطابق با نرخ اتحادیه است.

ضمانت یا مهلت تست تعمیرات البان 

وقتی گوشی آیفون شما تعمیر شود، کار البان با شما تمام نمی شود. شما حداقل یک ماه مهلت دارید تا گوشی خود را تست کنید و در این یک ماه هر مشکلی برای تعمیرات انجام شده پیش بیاید، بدون دریافت هیچ گونه وجهی، مشکل مجدد بررسی شده و حل خواهد شد.
گارانتی تعمیرات موبایل حق شماست و البان این حق را برایتان محفوظ نگه می دارد.

تشخیص رایگان مشکل گوشی آیفون 

تشخیص عیب یا همان عیب یابی شامل دریافت هزینه نخواهد شد. در برخی موارد نادر، ممکن است مشکل گوشی به گونه ای باشد که ارزش تعمیرات نداشته باشد. در این صورت و در صورتی که گوشی آیفون شما تعمیر نشود، دیگر نیازی نیست هزینه ای بابت کاری که انجام شده اما به تعمیرات منتجی نشده پرداخت کنید.

 

منبع: مرکز تعمیرات گوشی آیفون البان


99/12/25
2:0 ص

ثبت درخواست برای تعمیر گوشی سامسونگ

یکی از موارد پردرخواست البان تعمیر گوشی های سامسونگ است. گوشی های سامسونگ فراوانی زیادی در بین کاربران دارند و البته تعمیر گوشی سامسونگ نیز نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد و باید با احتیاط و علم زیادی انجام گیرد.
البان با به کار گیری تکنسین های متخصص و ماهر که تجربه چندین ساله در این راستا دارند و همواره در حال به روز رسانی علم خود هستند، انواع مشکلات گوشی های سامسونگ را حل می کند. تعمیر گوشی سامسونگ در البان با قطعات اصلی و با کیفیت بسیار بالا انجام می گیرد و این تعمیرات گارانتی و مهلت تست حداقل یک ماهه نیز خواهند داشت.اما دقت داشته باشید که گوشی سامسونگ شما دارای کدام گارانتی است. شرکت های گارانتی کننده مجبور هستند مشکل گوشی شما را در طول مدت گارانتی و مطابق با قوانین اعلامی در ابتدا حل کنند.بعضا به دلایل تحریمی نمایندگی های رسمی نمی توانند در ایران مشغول باشند. سامسونگ نیز یکی از این موارد است که به دلایل تحریمی نمی تواند نمایندگی رسمی در ایران داشته باشد و تنها امتیاز این کار را به عده ای داده که البته ممکن است این مراکز هم تعمیرات انجام ندهند.
اما شرکت های ارائه دهنده گارانتی موظف هستند مشکلات گوشی ها را در طول مدت گارانتی برطرف کنند و اگر قابل تعمیر نباشد، با گوشی نو جایگزین کنند.

انواع مشکلات گوشی سامسونگ چه هستند؟

مشکلات گوشی های سامسونگ را می توان به دو دسته کلی سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم بندی کرد. اما ما در اینجا تقسیم بندی را ریزتر انجام می دهیم و مواردی که بیشتر رخ می دهند را برایتان شرح می دهیم.

باتری سامسونگ

باتری گوشی یکی از قطعاتی است که هر گونه که گوشی را استفاده کنید، بلاخره آسیب خواهد دید و کارآیی آن به گونه ای خواهد شد که دیگر نمی توان مانند قبل از آن استفاده کرد. مدت زمان عمر باتری به نحوه مصرف شما و همچنین میزان استفاده شما از گوشی بستگی دارد.
شارژ کردن طولانی باتری یکی از مواردی است که اخیرا به شدت نهی می شود. نباید باتری برای مدت طولانی زیر استرس ولتاژ باشد و از طرفی نباید حرارت آن از حدی بیشتر شود.
یکی دیگر از اشتباهاتی که کاربران انجام می دهند، شارژ و استفاده همزمان از گوشی است که باعث باد کردن باتری و در نتیجه خراب شدن آن می شوند.
هات اسپات یا اشتراک گذاری اینترنت توسط گوشی نیز مصرف باتری آن را زیاد می کند و سبب می شود عمر باطری کم شود.
اگر باتری گوشی شما خیلی زود خالی می شود، یا تغییرات ناگهانی شارژ دارید اینها همگی به معنای خراب شدن باتری هستند و باتری باید تعویض شود. فقط در برخی موارد، که باتری سالم باشد، اما باد کند، می توان با اختیاط خیلی زیاد و تحت شرایط خاص، باد آن را خالی کرده و از همان باتری استفاده کرد.
در تعویض باتری سامسونگ باید توجه داشته باشید که باتری تعویضی دارای مهلت تست و یا همان گارانتی مدت دار باشد. حداقل یک ماه گارانتی یا مهلت تست مورد نیاز است.

ال سی دی سامسونگ

صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی های سامسونگ از جمله صفحه نمایش های با کیفیت بسیار بالا هستند که البته همین امر سبب می شود قیمتشان نیز بسیار زیاد باشد.
شکستگی صفحه نمایش یک مورد معمول در گوشی های موبایل است، اما در گوشی های سامسونگ بعضا دردسر بزرگی محسوب می شود.
برخی از صفحه نمایش ها را می توان تنها با تعویض گلس تعمیر کرد، اما تعمیر گوشی سامسونگ به این شکل با ریسک هایی هم همراه است. فرآیند تعویض گلس فرآیندی پیچیده و حساس است و ممکن است هنگام انجام این کار، صفحه نمایش کلا خراب شود. بنابراین تعمیرکاران این مورد ریسک را به مشتریان و کاربران اعلام می کنند.
در برخی از مدل ها هم می توان از صفحه نمایش های با کیفیت تصویری پایین تر نیز استفاده کرد. مثلا به جای super AMOLED از صفحه نمایش OLED استفاده کرد که باز هم کیفیت خوبی دارد، اما از حالت اولش کمتر است. نوع اشتباه این کار وقتی است که بخواهند از صفحه نمایش های به اصطلاح TFT استفاده کنند که هزینه را به شدت کاهش می دهد، اما کیفیت آن اصلا مناسب نبوده و احتمال خرابی اش نیز بسیار زیاد است.
بنابراین نمی توان تنها براساس قیمت، کار تعمیرکاران مختلف را با هم مقایسه کرد و باید که نوع صفحه نمایش را هم بدانید. از طرفی لازم هست که صفحه نمایش تعویضی نیز مهلت تست و گارانتی هم داشته باشد تا خیالتان از بابت کار انجام شده راحت شود.

مشکلات نرم افزاری گوشی سامسونگ

برخی از مشکلات بر حسب نسخه اندروید و نوع گوشی می توانند نرم افزاری باشند. این گونه موارد را معمولا خود کاربران هم می توانند رفع کنند، اما برخی اوقات اتفاقات به گونه ای رقم می خورند که کاربران خودشان نمی توانند از پس رفع مشکل بر بیایند.
پر شدن حافظه، حذف قفل FRP و ... همگی از جمله مواردی هستند که بعضا نیاز به مهارت و تجربه دارند.

تعمیر گوشی سامسونگ در البان

اگر خدای ناکرده به هر دلیلی گوشی تان آسیب دید و نیاز به تعمیرات پیدا کرد و یا مشکلی در گوشی سامسونگ شما ایجاد شد که نیاز به راهنمایی داشتید، می توانید از البان کمک بگیرید. برای این منظور کافی است اقدامات زیر را انجام دهید:

? وارد سایت تعمیرات موبایل البان شوید و با استفاده از چند کلیک ساده و وارد کردن نام و شماره تماستان، درخواست را به صورت رایگان ثبت کنید.
? کارشناسان البان با شما تماس گرفته و سوالاتی از شما می پرسند.
? حتی الامکان تلاش بر این خواهد بود تا خودتان با راهنمایی مشاور بتوانید مشکل گوشی را برطرف سازید.
? چنانچه مشکل باقی ماند و نیاز به کارهای بیشتری بود، با هماهنگی با خودتان فرآیند تعمیرات آغاز می شود.
? یا گوشی سامسونگ در محل شما تعمیر می شود و یا گوشی به نزدیک ترین واحد تعمیرات ارسال می شود و بعد از اتمام تعمیرات برایتان برگردانده می شود.
? تا روی گوشی شما کاری انجام نشود، هزینه ای دریافت نخواهد شد!

مهلت تست یا ضمانت تعمیرات گوشی سامسونگ البان

بعد از اتمام تعمیرات گوشی شما، کار البان با شما تمام نشده است. بسته به نوع تعمیرات و خدماتی که دریافت کرده اید، کار انجام گرفته حداقل یک ماه دارای گارانتی و مهلت تست خواهد بود.
مهلت تست یه این معنا است که شما با گوشی کار می کنید، اگر مشکل قبلی باقی مانده بود و یا مشکل جدیدی مرتبط با کار البان روی گوشی شما ایجاد شده باشد، بعد از تاییدیه بدون دریافت هر گونه وجه اضافی کاری تعمیرات گوشی شما مجدد انجام خواهد شد.

تشخیص رایگان مشکل گوشی سامسونگ

همانطور که در بالاتر هم گفتیم، تشخیص عیب گوشی سامسونگ بدون دریافت هزینه انجام می شود. یعنی تا زمانی که البان کاری روی گوشی شما نکرده، از شما هزینه ای دریافت نخواهد شد.
البته که خیلی کم اتفاق می افتد که نیاز به انجام کار روی گوشی باشد تا مشکلش معلوم شود، اما حتی اگر نیاز باشد تا اقداماتی روی گوشی سامسونگ صورت گیرد تا عیب آن معلوم شود و این عیب قابل تعمیر نباشد یا شما نخواهید تعمیرات را انجام دهید، هزینه ای دریافت نمی شود.

 

منبع: وب سایت مرکز تعمیر گوشی سامسونگ البان


99/12/1
4:0 ع

موبایل شما دچار مشکل شده و برای تعمیر آن هراز و یک دغدغه به سراغ شما آمده است، قطعا یکی از این دغدغه ها زمانی است که باید برای تعمیر این گوشی بگذارید تا تعمیرکار مناسب را پیدا کرده و سپس برای یک یا چند روز گوشی خود را در اختیار نداشته باشید. اما برای شما یک راه حل داریم، آن هم تعمیر موبایل در محل مورد درخواست شماست.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام البان، تعمیر موبایل در محل، مگر ممکن است؟ این اولین سوالی است که احتمالا برای اولین بار پس از شنیدن عبارت تعمیر موبایل در محل برای شما شاید پیش بیاید.

اینکه چقدر این کار شدنی است و چه تعمیراتی را می‌توان در محل انجام داد و کدام‌ها را نه؛ و اساسا چرا حتی الامکان باید موبایل را در محل مورد دلخواه شما تعمیر کرد؛ چیزی است که در ادامه‌ی این متن سعی داریم برای شما بازگو کنیم.

تعمیر موبایل در محل چه مزایایی دارد؟

اول بگذارید ببینیم چرا باید موبایل را در محل (خانه، مغازه، محل کار یا هرجای دلخواه دیگری) تعمیر کرد؟ و چه نیازی است برای این کار؟ یقینا اولین و مهم‌ترین مزیتی که می‌شود برای این کار نام برد حس اعتماد و اطمینانی است که از این کار خواهید داشت.

اینکه پروسه‌ی تعمیرات روبروی شما و پیش چشمانتان انجام شود، شما را از اینکه تعمیرکارتان در کار خود کم نگذاشته و با نهایت دقت دارد تعمیر را انجام می‌دهد مطمئن خواهد ساخت. فارغ از این حفظ امنیت دستگاه شما و اطلاعاتتان است.

به طور کلی حفظ اطلاعات شخصی و خصوصی برای همه‌ی ما بسیار مهم است و اینکه لازم باشد برای سپردن دستگاه به تعمیرکار مجبور باشیم تمامی اطلاعات خود را پشتیبان‌گیری کنیم و بعد به دست تعمیرکار بدهیمش، هم امری زمان‌بر و وقت‌گیر است و هم ریسک از دست رفتن اطلاعات وجود دارد.

غیر از این‌ها صرفه‌جویی در وقت و عدم نیاز به رفت و آمد به کارگاه/مغازه‌ی تعمیرکار برای انجام تعمیر موبایل نکته‌ی دیگری است که این موضوع را مهم‌تر می‌کند.

فارغ از تمام اینها و با لحاظ این نکته که ویروس کرونا این روزها تمام جامعه را درگیر کرده و واگیر بودن شدید آن بین افراد، لزوم هرچه کم کردن رفت و آمد را بیشتر کرده است، در نتیجه کم کردن رفت و آمد کسانی که به تعمیر موبایل نیاز دارند می‌تواند کمک شایان توجهی به کاهش همه‌گیری ویروس کرونا کند.

البته که باید این نکته را لحاظ کرد که تعمیرکار اعزامی به محل باید تمام موارد و نکات بهداشتی و ایمنی را لحاظ کرده و ضدعفونی کردن تجهیزات و استفاده‌ی حتمی از ماسک را رعایت کند.

امکان انجام تعمیرات موبایل در محل مورد درخواست شما تا چه میزان است؟

حال به این نکته می‌رسیم که اساسا چه میزان از تعمیرات موبایل در محل قابل انجام است و چند درصد از آنها شدنی‌اند؟ طبق تجربه‌ای که ما داشته‌ایم و با متخصصین خود به آن رسیده و در عمل تجربه کرده‌ایم، چیزی حدود شصت تا هفتاد درصد از تعمیرات سخت‌افزاری بدون نیاز به دریافت گوشی و استفاده از تجهیزات تخصصی‌تر و پیشرفته‌ی کارگاهی قابل انجام در محل بوده و این یعنی بخش زیادی از نگرانی‌ها در حیطه‌ی تعمیرات موبایل را می‌توان کاهش داد.

و در مورد تعمیرات نرم‌افزاری هم که این عدد تقریبا نزدیک به صد درصد بوده و طبیعتا تا حد زیادی از تعمیرات موبایل مربوط به حوزه‌ی نرم‌افزاری را می‌توان بدون نیاز به تجهیزات کلینیک تخصصی تعمیرات انجام داد.

همه این موارد به این معنی است که در صورتی که گوشی شما دچار هر مشکلی باشد به احتمال زیاد بسیاری از مشکلات آن را می توانید در محل خودتان مرتفع سازید، مشکلاتی همچون شکستن صفحه گوشی یا همان ال سی دی، شکستی بدنه گوشی، ضربه خوردگی های اولیه، مشکلات باتری و یا نیاز به تعویض باتری گوشی، مشکلات مربوط به دوربین عقب و جلوی موبایل و نیاز به تعمیر آن، تعویض قاب یا شاسی گوشی، تعمیر یا سرویس اسپیکر و بلند گوی گوشی، و ایرادهای اولیه سخت افزاری و نرم افزاری موبایل همگی در محل شما قابل انجام است.

مرکز تعمیرات موبایل در محل در تهران

سوال بعدی که باید به آن پاسخ داد این است که آیا اساسا مرکزی وجود دارد که تعمیرات موبایل را در محل انجام دهد؟ پاسخ این است که خوشبختانه بله! مجموعه‌ی تعمیرات موبایل البان مدت‌هاست که کار تخصصی خود را در حیطه‌ی تعمیرات موبایل پی می‌گیرد.

این مرکز که توسط تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاه های تهران، امیرکبیر و شریف راه اندازی شده است از همان ابتدا و با توجه به تمرکز خود بر حداقل کردن نگرانی های ایرانیان در خصوص مشکلات مربوط به گوشی موبایل، سرویس تعمیرات موبایل در محل را راه اندازی کرد.

البته که با داشتن کلینیک تخصصی تعمیرات البان، مواردی که نیاز به تعمیرات تخصصی‌تر داشته باشند نیز با هماهنگی‌های لازم فرایند تعمیرات برای آن گزینه‌ها نیز در محل کارگاه یا کلینیک تعمیرات موبایل البان قابل انجام است.

تمام مشکلات مختلفی که برای تلفن همراه شما ممکن است پیش بیاید را این مجموعه پشتیبانی کرده و با ارائه‌ی گارانتی یک تا شش ماهه برای تعمیرات و قطعات مصرفی خود، همراه همیشگی شما خواهد بود.

برای استفاده از این خدمات به راحتی با مراجعه با وب سایت مرکز تعمیرات موبایل البان به نشانی www.elbaan.com با چند کلیک ساده می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

فقط کافی است مدل گوشی و مشکل خود را انتخاب کرده و منتظر تماس کارشناسان این شرکت برای ارائه مشاوره رایگان در حوزه تعمیرات موبایل و انجام هماهنگی های بعدی باشید.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا


  
مشخصات مدیر وبلاگ
 
البان[0]
 

البان ، موبایل شما را در محل در مقابل خودتان تعمیر می کند


لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
دوستان
 

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ