سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

98/3/30
8:0 ص

این روزها گوشی موبایل دیگر صرفا یک وسیله برای برقراری تماس و ارسال پیامک محسوب نمی شود و به نوعی بخش بزرگی از زندگی ما را به خود اختصاص داده است. و امان از روزی که برای گوشی همراهمان اتفاقی بیفتد. با توجه به اینکه اپل در ایران نمایندگی رسمی ندارد یافتن مرکز تعمیرات تخصصی آیفون کمی دشوار خواهد بود، اما ما راه میانبری به شما آموزش خواهیم داد!

نمایندگی اپل در ایران

همانطور که ذکر کردیم، اپل در ایران نمایندگی رسمی ندارد و طبق گفته خودشان نیز بنا ندارد تا در ایران نمایندگی ایجاد کند. در همین راستا هم نامهربانی های زیادی گاها به ایرانی ها و کاربران اپل در ایران دارد. از جمله خطای 1009 یا مسدود شدن اپ های ایرانی و …

تعمیرات تخصصی آیفون ، دیجی دکی

اگر در ایران نمایندگی اپل وجود می داشت، حداقل می توانستید برای کارهایی که گارانتی شاملشان می شود به نمایندگی مراجعه کنید، اما حالا که نداریم چه باید کرد؟

تعمیرات تخصصی آیفون با دیجی دُکی

اگر به شما بگوییم لازم نیست برای تعمیر گوشی خراب خود جایی بروید آیا باور می کنید؟ بله، تا وقتی دیجی دُکی هست به راحتی می توانید تعمیرات تخصصی آیفون را مقابل چشمان خود در هر جایی که شما بخواهید مشاهده کنید. هنگام تعمیرات مشاهده کنید که چه اتفاقی می افتد، گوشی از شما دور نخواهد شد و بعد از پایان کار نیز یک ماه مهلت گارانتی و تست نیز به شما داده می شود و هر مشکلی که باشد دیجی دُکی کمکتان خواهد کرد.

تعمیرات تخصصی آیفون ، دیجی دکی

ثبت درخواست در سامانه دیجی دُکی

برای تعمیرات تخصصی آیفون کافی است وارد سایت دیجی دُکی به نشانی www.digidoki.com شوید و یک درخواست ثبت نمایید. ثبت درخواست کمتر از یک دقیقه از شما زمان خواهد گرفت. پس از ثبت درخواست کارشناسی از طرف دیجی دُکی با شما تماس خواهد گرفت. با پرسیدن چند سوال، وقتی مشکل کاملا معلوم شد، به شما اعلام هزینه می شود. اگر مشکل نرم افزاری هم باشد، سعی می شود تا با راهنمایی های کامل خودتان گوشی تان را تعمیر کنید!

تعمیرات تخصصی آیفون ، دیجی دکی

تا این مرحله هیچ هزینه ای را شما پرداخت نمی کنید، حتی تماس تلفنی نیز از طرف دیجی دُکی انجام می شود! اگر با انجام تعمیر موافق بودین، با اعلام رضایت خود به کارشناس تلفنی و بعد از هماهنگی، تعمیرکاری در محلی که شما می خواهید حضور خواهد یافت تا برای تعمیر گوشی آیفون شما اقدام کند.

منبع: DigiDoki، تعمیرات موبایل در محل


مشخصات مدیر وبلاگ
 
البان[0]
 

البان ، موبایل شما را در محل در مقابل خودتان تعمیر می کند


لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
دوستان
 

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ